Witamy w Ała Ała Hala Reballowa, w miejscu w którym przeżyjesz wiele ekscytujących chwil, dzięki specjalnie przygotowanemu polu treningowemu do gry w paintball.

Dlaczego Ała Ała Hala Reballowa jest wyjątkowe?Posiadamy pole przygotowane do prowadzenia treningów dla drużyn Speedballowych. Zagracie na sztucznej nawierzchni między przeszkodami z dmuchanych balonów. Dzięki temu możecie poznać realia tego sportu w bezpieczny i przede wszystkim czysty sposób - zamiast kulek z farbą używamy kul ze specjalnej mieszanki gumy.Dbamy o to by osoby wybierające Paintball jako formę aktywnego trybu spędzania wolnego czasu robiły to bezpiecznie oraz pod okiem naszych instruktorów.

Dokładamy też wszelkich starań by sprzęt jakim są markery, loadery (magazynki) oraz maski, spełniały jak najwyższy profesjonalny poziom.Zapewniamy iż pod naszym okiem, poznacie najlepszą stronę tego sportu i spędzicie naprawdę emocjonujące chwile.Naszą ideą jest by łączyć dobrą zabawę ze sportem w bezpieczny sposób!UWAGA! Nasza hala reballowa działa tylko w okresie zimowym od Listopada do Marca.