CZYM JEST GELLYBALL?

Gellyball to zabawa przeznaczona dla dorosłych i dzieci już od 5 roku życia. Specjalne pistolety elektryczne wyrzucają kulki hydrożelowe z dużą prędkością, a trafienie taką kulką jest ledwo odczuwalne. Każdy pistolet potrafi wystrzelić aż 15 kulek na sekundę.

Jest to świetna alternatywa dla NERF-ów, gdyż pistoletów nie trzeba przeładowywać, z jednym magazynkiem mamy około 750 strzałów, a naboi nie trzeba zbierać, wystarczy po grze odkurzyć.

Gry na naszym obiekcie organizowane są na specjalnie przygotowanej hali o powierzchni 600m2, przeszkody są dmuchane i miękkie, a na ziemi położona jest wykładzina, dlatego zabawa jest w pełni bezpieczna. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia sztucznej mgły, a także wyciemnienie hali i oświetlenie jej za pomocą świateł ultrafioletowych.

Obok hali posiadamy również specjalną salę dla gości – strefę spotkań dla rodziców, w której można rozłożyć przekąski, napoje, a także tort urodzinowy.

Gellyballs

Dojazd:

Znajdujemy się na terenie FSO na Żeraniu zaraz przy ulicy Jagiellońskiej 88. Wjazd tylko od ulicy Kotsisa (ochroniarz otworzy szlaban na hasło strzelnica).

Posiadamy duży parking przed obiektem. Autobusy i tramwaje zatrzymujące się na najbliższym przystanku ŚLIWICE to: 509, N03, 18 oraz 20.

Godziny otwarcia:

Jesteśmy w stanie zorganizować rozgrywki o każdej godzinie po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Cennik:

Jedna gra trwa 10 minut. Ilość gier zależy od szybkości zmobilizowania grupy, przerw pomiędzy rozgrywkami itp..

  • 1 godzina 3 hoppery (magazynki) – 70 zł* / os.
  • 2 godziny 4 hoppery (magazynki) – 100 zł* / os.

Każdy następny hopper (magazynek) – 20 zł*

*cena netto. Ceny obowiązują dla grupy minimum 6 osób.

Kilka słów o wyjątkowym miejscu, jakim jest Fort Żerań

W tajemniczych okolicznościach skorzystaj z unikalnej oferty na bezpieczną rozrywkę związaną z paintballem laserowym. Areną „walk”, w których mogą bez problemu uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci, będzie dawny Fort Żerań.

Miejsce to zostało przez nas wybrane nieprzypadkowo. Żerań jest dawną wsią, a obecnie obszarem zajmowanym przez osiedle mieszkalne oraz Miejski System Informacji dzielnicy Białołęka w Warszawie. Jeszcze przed 1909 rokiem w Żeraniu istniała twierdza o charakterze obronnym. Została ona całkowicie zniszczona wraz ze znajdującym się w niej Fortem Żerań przed I wojną światową. Ślady fortu widoczne są jedynie na zdjęciach lotniczych z Białołęki z 1932 roku, obok budowanego kanału żerańskiego. Fragment wału między szosą modlińską a Wisłą zajmuje dzisiejsza Elektrociepłownia Żerań, a pozostałą część fortyfikacji prawdopodobnie można by odszukać w zatoce kanału żerańskiego. Wcześniej fort lokalizowano w okolicach ulicy Elektronowej.

W latach 90. XIX wieku w obrębie pierścienia zewnętrznego Twierdzy Warszawa, położonego na prawym brzegu Wisły, wybudowano Fort XIV i Fort XVI – Fort Żerań. Był on strategicznym punktem oporu dla samej twierdzy.

Fort XIV nazywany był „Annopolem” i „Marywil”. Częściowo zniszczono go na mocy rozkazu carskiego w 1913 roku, w ramach likwidacji Twierdzy Warszawa. Ostateczna likwidacja przypadła na lata pomiędzy 1926-1932 rokiem, kiedy to teren dawnego fortu XIV został przeznaczony pod budowę osiedla dla bezdomnych na Annopolu.

Dziś Fort Żerań LaserTag jest miejscem doskonałej zabawy dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w rozgrywce paintballowej, ale nie chce podejmować ryzyka ugodzenia kulką z farbą, co w niektórych przypadkach mogłoby być rzeczywiście dosyć bolesne. Natomiast LaserTag to paintball w wersji laserowej, czyli bezpiecznej dla każdego. Fort Żerań zamienił się w miejsce, w którym możemy zorganizować dla Ciebie i Twojej „ekipy” paintball sportowy, laserowy jako zespołowa gra strzelecka. Przyjdź do nas i przekonaj się, czy sprawdziłbyś się jako pierwsza linia obronna dla Twierdzy Warszawa, walcząc z bronią laserową w ręku w Forcie Żerań.