Fort Żerań jest jednym z miejsc, w których rozgrywane są gry na hali w terenie. Miejsce to jest idealne do rozwoju pasji żołnierskich i realizacji zespołowych gier strzeleckich, które dla małych i dużych uczestników mogą być ciekawą alternatywą dla klasycznego paintballu.

Dawny Fort Żerań był w XIX wieku częścią Twierdzy Warszawa, czyli obiektu o charakterze obronnym, położonego na prawym brzegu Wisły. Sam Żerań był dawną wsią, a z czasem został zagospodarowany po wyburzeniu budowli obronnych na osiedle mieszkalne i Miejski System Informacji dzielnicy Białołęka w Warszawie. Fort przestał istnieć w 1909 roku, kiedy zniszczono go wraz z częścią Twierdzy Warszawa. Jego ślady można jeszcze zobaczyć na niektórych fotografiach wykonanych z lotu ptaka z Białołęki – stan na 1932 roku, tuż obok budowanego w tym okresie kanału żerańskiego. Aktualnie fragment wału położonego dokładnie pomiędzy szosą modlińską i Wisłą zajmuje Elektrociepłownia Żerań. Wcześniej fort był zlokalizowany w okolicach ulicy Elektronowej.

Czym różni się paintball na hali od klasycznego wydania tej gry?

Najczęściej rozgrywki paintballa mają miejsce na świeżym powietrzu, na specjalnie przygotowanych do tego celu miejscach zaaranżowanych na poligony wojskowe. Jednak my jesteśmy w stanie zaoferować Ci coś absolutnie szczególnego, a mianowicie paintball na hali, który znacznie różni się od gry na otwartej przestrzeni.

Pole paintballowe jak najbardziej można zbudować w czterech ścianach, czego przykładem jest Ała Ała Hala Reballowa, gdzie oferujemy Ci unikalną możliwość przeżycia wielu ekscytujących chwil, budzących adrenalinę w żyłach. W jej wnętrzach przygotowaliśmy dla naszych klientów pole treningowe do gry w paintball. Przygotowane zostało one do prowadzenia treningów dla drużyn Speedballowych. Zagrać możecie na sztucznej nawierzchni, pomiędzy dmuchanymi przeszkodami. To bezpieczne i atrakcyjne warunki dla zapoznania się ze sportem, jakim jest paintball na hali.

Co właściwie różni paintball na hali od zwykłego paintballa? Z pewnością są to okoliczności, w których bierzesz udział w rozgrywce. Poza tym posługujesz się nieco innym sprzętem. Wyposażamy naszych graczy w profesjonalne markery, loadery (czyli magazynki) oraz maski. Na halach przy grze w paintball wykorzystuje się kulki, które są mniejsze od standardowych. Zawsze rozbijają się i nie powodują powstawania siniaków. Markery, tj. pistolety, w jakie wyposażani są gracze, mają wyregulowaną minimalną moc.

Zorganizowanie paintballa na hali pozwala na rozgrywanie gier terenowych niezależnie od pogody na zewnątrz. Nawet w środku zimy, przy niepogodzie, mżawce lub śnieżycy, można na hali grać w paintballa. Gra opiera się na taktycznych działaniach podejmowanych przez uczestników dwóch „wrogich” sobie zespołów. Muszą one współpracować ze sobą w grupie. Można tworzyć różne scenariusze gry, aby zawsze była ona źródłem radości dla naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby każdy z naszych klientów, czy to osoba dorosła, czy dziecko lub nastolatek, czerpał jedynie przyjemność z uczestnictwa w grze paintballowej na hali. Zapewniamy, że pod naszym dachem, w Forcie Żerań będziecie mieć emocjonujące chwile. Łączymy dobrą zabawę ze sportem, w najbezpieczniejszy sposób. Hala Reballowa w Żeraniu działa w okresie od listopada do marca.

Do kogo adresujemy ofertę i czemu jest wyjątkowa?

Ała Ała Hala Reballowa to miejsce w którym przeżyjesz wiele ekscytujących chwil, dzięki specjalnie przygotowanemu polu treningowemu do gry w paintball.

Dlaczego Ała Ała Hala Reballowa jest wyjątkowe? Posiadamy pole przygotowane do prowadzenia treningów dla drużyn Speedballowych. Zagracie na sztucznej nawierzchni między przeszkodami z dmuchanych balonów. Dzięki temu możecie poznać realia tego sportu w bezpieczny i przede wszystkim czysty sposób – zamiast kulek z farbą używamy kul ze specjalnej mieszanki gumy.Dbamy o to by osoby wybierające Paintball jako formę aktywnego trybu spędzania wolnego czasu robiły to bezpiecznie oraz pod okiem naszych instruktorów.

Dokładamy też wszelkich starań by sprzęt jakim są markery, loadery (magazynki) oraz maski, spełniały jak najwyższy profesjonalny poziom.Zapewniamy iż pod naszym okiem, poznacie najlepszą stronę tego sportu i spędzicie naprawdę emocjonujące chwile.Naszą ideą jest by łączyć dobrą zabawę ze sportem w bezpieczny sposób!UWAGA! Nasza hala reballowa działa tylko w okresie zimowym od Listopada do Marca.