Telefonicznie lasery: 731 959 276

Telefonicznie Paintball: 730 332 213

Mailowo: kontakt@fortpaintball.pl

Lub przez formularz kontaktowy.

Prosimy o podanie: daty i godziny, wybranej przez Państwa atrakcji, przewidywaną ilość osób grających, numer telefonu kontaktowego, oraz przy paintballu na Forcie Blizne – pakietu kul, a w przypadku Fortu Żerań – długości rezerwacji.

Wszystko jest zależne od tego z jakiej odległości będzie trafienie. Dla jednych może być to jak „ukąszenie” komara dla drugich delikatny ból. Przestrzegamy przed strzelaniem do siebie z odległości nie mniejszej niż 5m. W ferworze walki i tak sporej adrenaliny ból zazwyczaj nie jest odczuwalny.

Najlepiej strój sportowy, wygodne obuwie, jesienno-zimową porą również czapkę i rękawiczki coś do picia i dobry nastrój 🙂

Markery do gry dla dzieci są znacznie mniejsze i lżejsze. Prędkość wylotowa kulki jest zmniejszona do około 240 fps (w przypadku paintballa dla dorosłych jest to 290 fps). Kulki dla dzieci są o połowę mniejsze niż te dla dorosłych.

Nie, granica wieku może zostać obniżona do 12 roku życia pod warunkiem podpisanej zgody rodzica.

Czas gry jest nie ograniczony. Gramy do wyczerpania kulek (które ewentualnie można dokupić na miejscu). Podczas zabawy rozgrywamy kilka scenariuszy. Wbrew pozorom paintball jest dosyć męczący więc rozgrywki trwają średnio 2-3 godziny.

W skład zestawu wchodzi marker, maska, butla, magazynek, kulki oraz kombinezon. Ilość kulek zależna jest od indywidualnie wybranego pakietu. Posiadamy wszystkie rozmiary kombinezonów – XS-5XL.

Zdecydowanie nie, laser jest całkowicie bezpieczny dla oczu.

Przed rozpoczęciem każdej rozgrywki instruktor prowadzi 10-15 minutowe szkolenie na temat obsługi sprzętu. W trakcie każdej gry instruktor jest na miejscu i jest do Państwa dyspozycji.

Nie ma takiej możliwości. Płatność tylko gotówką na miejscu lub przelewem bankowym przed rozpoczęciem imprezy.

Jak najbardziej! Co więcej w odróżnieniu od paintballa trafienie od przeciwnika nie boli. Jest to atrakcja dla osób które chcą wziąć udział w „bitwie” jednak bez obrażeń fizycznych. Broń strzela wiązką podczerwieni która nie jest szkodliwa dla oczu ani innych części ciała.

Najlepiej jest ubrać się w wygodny strój, który nie będzie ograniczał ruchów. Buty powinny być na płaskiej podeszwie. W chłodniejsze dni proponujemy zabrać ze sobą bluzę. Przy tej atrakcji nie jest potrzebne przebieranie się w mundur ponieważ szansa na ubrudzenie się jest niewielka. Zalecamy ciemne ubrania, jasne odbijają światło.

W grze może brać udział każda osoba która ukończyła 7 rok życia. Dla dzieci od 7 lat przeznaczony jest obiekt na Bemowie, dla dzieci od 10 lat przeznaczony jest obiekt na Żeraniu (różnica wynika z wagi replik, którymi dysponujemy w każdym z obiektów). Dla dzieci młodszych niż 7 lat proponujemy Gellyball na Bemowie.

Każda gra trwa 20 minut. Przed grą przeprowadzane jest szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu tak aby gra była jak najbardziej bezpieczna. Jednocześnie w grze może brać udział 16 osób.

Tak! Jednak w przypadku tak licznych grup zostanie ona podzielona na mniejsze zespoły tak aby jednocześnie w rozgrywce brało udział nie więcej niż 16 osób.

Nasza propozycja to 2 godziny. Na czas gry składa się szkolenie (15-30 minut) oraz 20 minutowe gry z około 5 minutowymi przerwami na sprawdzenie wyników oraz chwile odpoczynku czy zjedzenie szybkiej przekąski. Czas po grze można wykorzystać na zjedzenie poczęstunku który organizują Państwo we własnym zakresie. W przypadku gdy 2 godziny gry to za mało prosimy o kontakt – jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły!

Nie. Z naszej strony udostępnione jest miejsce w którym można przygotować poczęstunek. Przekąski, napoje, tort oraz innego rodzaju jedzenie czy picie jest organizowane przez Państwa.

Oczywiście. Po każdej grze jest czas na sprawdzenie wyniku drużynowego jak i indywidualnego. Na statystykach można zobaczyć m.in : ilość trafień w osoby z drużyny przeciwnej, poziom celności oraz ilość wystrzelonych „naboi”.

W pakiecie urodzinowym hala jest dostępna wyłącznie dla uczestników urodzin. W przypadku gdy jest to gra nie w ramach powyższego pakietu należy liczyć się z możliwości połączenia np. dwóch grup jeśli pozwoli na to ilość sprzętu.

Masz jeszcze pytania? Napisz do nas: