Telefonicznie: 731 959 276

Mailowo: kontakt@fortpaintball.pl

Lub przez formularz kontaktowy.

Prosimy o podanie: daty i godziny, wybranej przez Państwa atrakcji, przewidywaną ilość osób grających, numer telefonu kontaktowego, oraz przy paintballu na Forcie Blizne – pakietu kul, a w przypadku Fortu Żerań – długości rezerwacji.

Wszystko jest zależne od tego z jakiej odległości będzie trafienie. Dla jednych może być to jak „ukąszenie” komara dla drugich delikatny ból. Przestrzegamy przed strzelaniem do siebie z odległości nie mniejszej niż 5m. W ferworze walki i tak sporej adrenaliny ból zazwyczaj nie jest odczuwalny.

Najlepiej strój sportowy, wygodne obuwie, jesienno-zimową porą również czapkę i rękawiczki coś do picia i dobry nastrój 🙂

Markery do gry dla dzieci są znacznie mniejsze i lżejsze. Prędkość wylotowa kulki jest zmniejszona do około 240 fps (w przypadku paintballa dla dorosłych jest to 290 fps). Kulki dla dzieci są o połowę mniejsze niż te dla dorosłych.

Nie, granica wieku może zostać obniżona do 12 roku życia pod warunkiem podpisanej zgody rodzica.

Czas gry jest nie ograniczony. Gramy do wyczerpania kulek (które ewentualnie można dokupić na miejscu). Podczas zabawy rozgrywamy kilka scenariuszy. Wbrew pozorom paintball jest dosyć męczący więc rozgrywki trwają średnio 2-3 godziny.

W skład zestawu wchodzi marker, maska, butla, magazynek, kulki oraz kombinezon. Ilość kulek zależna jest od indywidualnie wybranego pakietu. Posiadamy wszystkie rozmiary kombinezonów – XS-5XL.

Zdecydowanie nie, laser jest całkowicie bezpieczny dla oczu.

Przed rozpoczęciem każdej rozgrywki instruktor prowadzi 10-15 minutowe szkolenie na temat obsługi sprzętu. W trakcie każdej gry instruktor jest na miejscu i jest do Państwa dyspozycji.

Nie ma takiej możliwości. Płatność tylko gotówką na miejscu lub przelewem bankowym przed rozpoczęciem imprezy.

Masz jeszcze pytania? Napisz do nas: