CZYM JEST GELLYBALL?

Gellyball to zabawa przeznaczona dla dorosłych i dzieci już od 5 roku życia. Specjalne pistolety elektryczne wyrzucają kulki hydrożelowe z dużą prędkością, a trafienie taką kulką jest ledwo odczuwalne. Każdy pistolet potrafi wystrzelić aż 15 kulek na sekundę.

Jest to świetna alternatywa dla NERF-ów, gdyż pistoletów nie trzeba przeładowywać, z jednym magazynkiem mamy około 750 strzałów, a naboi nie trzeba zbierać, wystarczy po grze odkurzyć.

 

Gry na naszym obiekcie organizowane są na specjalnie przygotowanej hali o powierzchni 600m2, przeszkody są dmuchane i miękkie, a na ziemi położona jest wykładzina, dlatego zabawa jest w pełni bezpieczna. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia sztucznej mgły, a także wyciemnienie hali i oświetlenie jej za pomocą świateł ultrafioletowych. Obok hali posiadamy również specjalną salę dla gości – strefę spotkań dla rodziców, w której można rozłożyć przekąski, napoje, a także tort urodzinowy.

 

Dojazd:

Znajdujemy się na terenie Bemowa przy ulicy Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa.

Posiadamy duży parking przed obiektem.

Godziny otwarcia:

Jesteśmy w stanie zorganizować rozgrywki o każdej godzinie po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym (obiekt jest otwarty tylko na czas trwania gry).

Cennik:

Jedna gra trwa 10 minut. Ilość gier zależy od szybkości zmobilizowania grupy, przerw pomiędzy rozgrywkami itp..

  • 1 godzina 3 hoppery (magazynki) – 70 zł* / os.
  • 2 godziny 4 hoppery (magazynki) – 100 zł* / os.

Każdy następny hopper (magazynek) – 20 zł*

*cena brutto. Ceny obowiązują dla grupy minimum 6 osób.