FORT Lotnisko Bemowo Laser Tag powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na bezpieczną rozrywkę związaną ze strzelaniem dla młodszych dzieci. Nasza miłość do Paintballa pozwoliła nam na stworzenie miejsca w którym dzielimy się swoja pasją. Nasza codzienność to Paintball sportowy jednak zespołowe gry strzeleckie są dla nas ciekawą alternatywą. Chcieliśmy podzielić się naszym zamiłowaniem do Speedball i tak właśnie powstały takie miejsca jak FORT Blizne czy właśnie FORT Lotnisko Bemowo. Przyjdź i przekonaj się a może następnym krokiem będzie gra w naszym zespole 😉

OFERTA:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo 16 pełnych kompletów przeznaczonych do gry w LaserTag. Karabiny są replikami prawdziwych karabinów, których waga została dobrana z myślą o dzieciach od 7 roku życia. Nasz sprzęt jest bardzo precyzyjny, odległość z której można trafić rywala sięga 300 metrów! W celowaniu pomagają nam prawdziwe kolimatory. Znajdziemy tu również dźwignie przeładowania oraz selektor ognia. FORT Lotnisko Bemowo LaserTag to świetne rozwiązanie na urodziny, wycieczki szkolne, wieczory kawalerskie, wyjazdy integracyjne dla firm oraz zwykły wypad ze znajomymi.

Tutaj liczy się współpraca w grupie, kreatywność, zdolność podejmowania szybkich decyzji pod presją czasu oraz umiejętności strzeleckie. Zabawa w FORT Lotnisko Bemowo to gwarancja dobrej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń. Dla naszych klientów mamy przewidziane kilka trybów gry – deathmatch tzw. każdy na każdego, drużynowy deathmatch oraz Zdobywanie flag (w tym flaga elektroniczna!).Posiadamy specjalne skrzynki w których będziemy mogli odnowić nasze zdrowie oraz uzupełnić amunicję.

Gry na naszym obiekcie organizowane są na specjalnie przygotowanej hali o powierzchni 600m2, jednak bez problemu jesteśmy w stanie zorganizować gry wyjazdowe na obiekcie klienta.


Dojazd:

Znajdujemy przy ulicy Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa.

Godziny otwarcia:

Jesteśmy w stanie zorganizować rozgrywki o każdej godzinie po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Nasz obiekt jest otwarty tylko na czas trwania gier.

Cennik:

Jedna gra trwa 20 minut. Ilość gier zależy od szybkości zmobilizowania grupy, przerw pomiędzy rozgrywkami itp.. Obiekt otwieramy dla gości o umówionej godzinie. 

1. Cennik godzinowy:

  • 1,5 godziny: od 6 do 16 osób (wiek 7+) – czas obejmuje szkolenie i rozgrywki (min. 2) – 90 zł* / os.
  • 2 godziny: od 6 do 24 osób (wiek 7+) – czas obejmuje szkolenie i rozgrywki (min. 3) – 120 zł* / os.

    W przypadku innej liczby osób prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia indywidualnej oferty.

2. Pakiet urodzinowy: trwa 2 godziny i obejmuje szkolenie, rozgrywki (min. 2) oraz czas przeznaczony na poczęstunek w wydzielonej salce (poczęstunek we własnym zakresie, nie sprzedajemy żywności i napoi, zapewniamy jedynie miejsce). Cena pakietu: 950 zł* dla grupy do 10 osób, każda następna osoba 70 zł*. 

3. Pakiet szkolny: trwa 2 godziny i obejmuje szkolenie i rozgrywki (min.3). Cena pakietu: 1150 zł* dla grupy od 6 do 24 osób (wiek 7+), przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym.    
Rezerwacja tego pakietu możliwa jest do godziny 16:00. Rozgrywki mogą odbywać się o dowolnej wcześniej ustalonej godzinie. 

*ceny brutto

Czym dokładnie jest LaserTag?

Zastanawiasz się, czy paintball laserowy jest bezpieczny i na czym on właściwie polega? Sprawdź, co należy rozumieć przez pojęcie LaserTag, który stanowi oś naszej oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie i innych klientów wykazujących zamiłowanie do nieco innej wersji paintballa.

„LaserTag” możesz rozumieć jako zespołowy lub indywidualny sport, który właściwie do złudzenia przypomina paintball, tyle że kulki z farbą zostały zastąpione kodowanym sygnałem świetlnym nadawanym i odbieranym przez elementy składowe gry – broń oraz urządzenia peryferyjne w podczerwieni. LaserTag może być nazywany laserowym paintballem.

Kilka słów o historii gry LaserTag

Gra opierająca się na wykorzystania laseru powstała już na przełomie lat 70. i 80. poprzedniego stulecia w systemie szkolenia MILES – Multiple Integrated Laser Engagement System wdrożonego w Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Opierał się on na oznakowaniu „trafionych” podczas zaaranżowanego szkolenia osób. Każdy z uczestników dysponował bronią z nadajnikiem emitującym wiązkę podczerwieni, a żołnierze wyposażeni byli w specjalne kamizelki z czujnikiem odbiornika. W momencie gdy broń została skierowana w kierunku takiej kamizelki sygnalizowane było to głośnym dźwiękiem, który utożsamiany był z trafieniem przeciwnika. Ćwiczenia wojskowe w USA z zastosowaniem podczerwieni i systemu LaserTag stały się bardziej skomplikowane i oddawały realne warunki, z jakimi żołnierze mogli się spotkać w terenie.

Natomiast w 1982 roku George Carter zaprojektował system gry oparty na LaserTag – nadajnikach i odbiornikach podczerwieni z możliwością gromadzenia punktów. System ten był przeznaczony do wykorzystania w trybie komercyjnym, na zaaranżowanych do tego celu arenach. Pierwsze centrum gry LaserTag otwarto w Photon w Dallas 24 marca 1984 roku.

Zasady gry, czyli garść podstawowych informacji

Rozgrywka obejmuje podział na dwie drużyny, z których gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego uczestnika zabawy z wykorzystaniem urządzenia z opcją podczerwieni. Namierza ono specjalny nadajnik znajdujący się w kamizelce lub w kasku przeciwnika, przez co rozlega się sygnał trafienia.

LaserTag to gra w pełni bezpieczna i bezbolesna, jako że rozgrywka zawsze odbywa się bez wykorzystywania pocisków. Trafienie przeciwnika nie powoduje dolegliwości bólowych, czy choćby dyskomfortu. Nie ma mowy o jakichkolwiek obrażeniach fizycznych. Broń, w którą wyposażeni są gracze, strzela wiązką podczerwieni, całkowicie nieszkodliwą dla oczu czy ciała człowieka.

Dlatego w zabawie mogą brać udział nawet dzieci, choć dopiero po ukończeniu 7 roku życia. Zanim gracze przystąpią do strzelania i zdobywania punktów, przechodzą szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i obsługi sprzętu. Sprzęt ten jest bardzo precyzyjny, a na pierwszy rzut oka karabiny do gry w LaserTag są replikami prawdziwych karabinów, m.in. G36C, M4A1 czy P90. Karabinem tym można trafić przeciwnika wiązką podczerwieni z odległości nawet 300 metrów. W celowaniu uczestnikom LaserTag pomagają prawdziwe kolimatory. Broń ma dźwignię przeładowania oraz selektor ognia, co zwiększa frajdę z rozgrywki.

Gra w terenie przynosi wiele satysfakcji i pozwala na sprawdzenie się w roli żołnierza, bez ryzykowania w jakikolwiek sposób. W paintballu niefortunne trafienie przeciwnika może spowodować bolesne urazy. W LaserTag nie ma o tym mowy. Gwarantujemy, że wykorzystywanie broni na podczerwień i kamizelek z nadajnikiem nie spowoduje żadnych obrażeń.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w sekcji FAQ